Interneta E klase ir radīta, lai nodrošinātu mūsdienīgas iespējas topošiem bārmeņiem apgūt profesijas teoriju un teicami sagatavoties galvenajiem eksāmeniem.

Nodarbības bārmeņu skolā notiek katru darbadienu, taču, ja kādu dienu nevarēsi ierasties, e-klase būs lielisks atbalsts Tev.

Mācības Bar.lv bārmeņu skolā ir nopietns profesionāls process, kas iekļauj sevī daudz praktisko nodarbību. Bārmenis bez praktiskām iemaņām nav iespējams. Taču teorētiskās zināšanas var pilnveidot interneta vidē, izmantojot speciāli izstrādātus testus vai klausoties audio/video lekcijas tieši savos tālruņos.

Savu pirmo E Klasi bārmeņiem radījām 2013. gadā. Šāda veida informācijas pasniegšana bārmeņiem bija iespējama, attīstoties interneta tehnoloģijām. Bar.lv bija pirmais pasaulē, kas radīja šāda veida platformu bārmeņiem. Ir pagājis laiks, un tagad mēs speram soli tālāk.

Kas jauns E Klasē

Uzlabota testu forma. Lielāka vizualizācija. Lietotāju reitings. Jauna funkcija ‘eksāmens ar laika limitu’, pareizās atbildes testa beigās.

testu forma

Tie nav tikai testi. Tu saņemsi pareizās atbildes kā skaidrojošu, pamācošu informāciju, papildinātu ar bildēm, video un audio informāciju. Testi paredzēti bārmeņiem, kuri mācās Bar.lv bārmenu skolā.

testu forma e klase

Pieteikties apmācībai