Flaira kurss šova un klubu bārmeņiem
jūnijs 25, 2017
Likumdošana. Kases aparāti. Kā atvērt savu bāru?
jūnijs 25, 2017

Barista – tas ir bārmenis, kurš specializējas kafijas dzērienu pagatavošanā. Laba kafija – tā ir māksla, tā ir jebkura bāra imidža lieta! Šajā programmas daļā Tu izpratīsi, kā iegūst kafiju, grauzdē to, veido dažādus sajaukumus, mācīsies pagatavot daudzus, līdz perfektumam noslīpētus kafijas veidus, uzzināsi, kā pareizi strādāt ar profesionālām espresso mašīnām, iemācīsies manipulēt ar malumiem, putot pienu un veidot Latte Art zīmējumus. Treniņi notiek izmantojot profesionālas iekārtas. ‘Latte Art’ kurss ir iekļauts Lielajā bārmeņu kursā bezmaksas, taču, ja vēlaties ir iespējamas individuālas nodarbības. Cena 220 Eur. Zvaniet: 26124900
Citi māca – mēs iemācīsim!

Pieteikties bārmeņu apmācībai

Aplūkot pilnu mācību programmu

Comments are closed.